Przejdź do treści
Slider Żłobek
Przejdź do stopki

Grupa III Żabki - Starszaki

Treść

Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka

Z okazji święta Babci i Dziadzia starszaki przygotowały drobne upominki. Dzieci malowały farbkami serduszka, które zostały naklejone na serca i kubeczki.

Urodziny naszego kolegi

Urodziny naszego kolegi

Dzisiaj Nasz Kolega obchodził swoje trzecie urodziny.  Z tej okazji koleżanki i koledzy odśpiewali Mu sto lat. Solenizant przyniósł słodkie upominki, którymi poczęstował wszystkie dzieci.

Urodziny naszej koleżanki

Urodziny naszej koleżanki

Dzisiaj Nasza Koleżanka obchodziła swoje trzecie urodziny. Z tej okazji koleżanki i koledzy odśpiewali Jej sto lat. Solenizantka przyniosła słodkie upominki, którymi poczęstowała wszystkie dzieci.

Ubieranie choinki

Ubieranie choinki

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci ubierały choinkę, każdy mógł zawiesić swoje bombki, co wywołało dużo radości i śmiechu. Na koniec zawiesiliśmy łańcuch, a po zapaleniu światełek do naszej sali zawitał świąteczny klimat.

Urodziny w naszej grupie

Urodziny w naszej grupie

Dzisiaj Nasza Koleżanka obchodziła swoje trzecie urodziny. Z tej okazji koleżanki i koledzy odśpiewali jej sto lat. Solenizantka  zdmuchnęła świeczkę i poczęstowała wszystkich pięknymi  muffinkami.  

Mikołajki 2021

Mikołajki 2021

Do naszego Żłobka, choć nieco spóźniony, zawitał specjalny gość - Święty Mikołaj! Dzieci miały możliwość oglądania Go spacerującego po ogrodzie co spowodowało ogromne ożywienie i radość.

15101