Przejdź do treści
Slider Żłobek
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Ogłoszenie!

Ogłoszenie!

Na podstawie § 2 ust. 6 Statutu Żłobka stanowiącego załącznik do Uchwały Nr 248/XXI/2016 Rady Miasta Gorlice z dnia 30 maja 2016 r. ustalona została przerwa w pracy Żłobka Miejskiego w Gorlicach przy Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Gorlicach w okresie od 5 do 30 sierpnia 2024 r.

Dzień Dziecka w Naszym Żłobku

Dzień Dziecka w Naszym Żłobku

W tym roku wyjątkowo świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszym Żłobku 3 czerwca. Postaraliśmy się, by w tym dniu nie zabrakło radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Piękna pogoda nam sprzyjała, więc do dyspozycji mieliśmy cały, ogromny plac zabaw na świeżym powietrzu.

Dzień Mamy!

Dzień Mamy!

Wszystkim Mamom w dniu Ich święta życzymy uśmiechu każdego dnia, pogody ducha, dużo siły na każdy dzień, realizacji pasji i wielu sukcesów w życiu zawodowym. Niech czas spędzony z Waszymi dziećmi będzie wypełniony radością i miłością, a Wasze pociechy niech stanowią źródło Waszej radości i dumy.

Wspólna droga przez historię!

Wspólna droga przez historię!

Szanowni Państwo - zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie! Potrzebujemy prześcieradeł - białych, starych, poplamionych - liczy się dla nas każde możliwe wsparcie i każda jedna sztuka!

Życzenia Świąteczne!

Życzenia Świąteczne!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia rodzinnych, spokojnych i zdrowych Świąt. Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko co dobre, przegoni troski i smutki. By uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszył Wam każdego dnia.

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca to pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Symbolem tego dnia są kolorowe skarpetki dlatego dzieci z grupy "Motylki" stworzyły pełne kolorów skarpety, które można podziwiać przed naszą salą.

Bal karnawałowy!

Bal karnawałowy!

1 lutego 2024r. w naszym Żłobku odbędzie się Bal Karnawałowy! Zachęcamy do wystąpienia w tym dniu w przebraniach karnawałowych (kostium oczywiście nie jest obowiązkowy).

Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom W dniu Ich święta składamy serdeczne życzenia, aby każdy dzień przynosił uśmiech na twarzy, i był wypełniony miłością, którą można się dzielić z najbliższymi żeby zdrowie dopisywało i nigdy nie brakowało czasu na duże i małe przyjemności.

Życzenia Świąteczne!

Życzenia Świąteczne!

W te wyjątkowe dni chcemy życzyć Wam, aby Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, miłości i spokoju. Niech każda chwila spędzona z bliskimi będzie niezapomniana, a Nowy Rok przyniesie same szczęśliwe dni.

98298